Sumažinta kaina! Momentinis vandens šildytuvas Twister EPS-3,5 Padidinti

Momentinis vandens šildytuvas Twister EPS2-5.5

4020975

Nauja

68,84 €

-35%

105,90 €

Charakteristikos

GamintojasKospel
Kilmės šalisLenkija
SpalvaBalta
Įtampa230 V
Apsaugos klasėErp A
Vandens sušildymo laikas3-5 sekundės

Apie prekę

Momentiniai vandens šildytuvai Kospel Twister - kompaktiški prietaisai, galintys momentaliai pašildyti vandenį neribotais kiekiais. Aukštas momentinių šildytuvų našumas paaiškinamas jų veikimo principu. Šaltas vanduo, patekęs į vandens šildytuvą, nukreipiamas į kapiliarinį kaitinimo elementą ir yra pašildomas tekėjimo metu. Greitas vandens pašildymas galimas dėl aukšto kaitinimo elemento galingumo, sumontuoto elegantiškame ir kompaktiškame vandens šildytuvo korpuse. Kospel momentiniai vandens šildytuvai yra estetiškos išvaizdos todėl gerai įsilieja į šiuolaikiškos virtuvės ar vonios interjerą.
Kadangi momentiniai šildytuvai neturi jokių apribojimų pašildomo vandens kiekiui, jie puikiai tinka ne tik buitiniam panaudojimui, bet ir pramonei. Skirtingai nuo klasikinių boilerių, momentiniai šildytuvai neturi vidinės talpos, o tai reiškia, kad neturi ir terpės bakterijoms veistis. Dėl šios priežasties, momentiniai vandens šildytuvai dažnai naudojami viešojo maitinimo įstaigose, grožio salonuose, mokyklose, vaikų darželiuose ir ligoninėse. Kitas svarbus privalumas, sąlygotas vidinės talpos neturėjimu, yra šilumos nuostolių nebuvimas. T.y. šildytuvai nenaudoja energijos temperatūros palaikymui, nes šildo vandenį tik esant vandens suvartojimui. Visi Kospel gaminami momentiniai vandens šildytuvai turi beveik 100% efektyvumą ir atitinka ErP energijos taupymo A klasę.
Svarbu paminėti, kad momentiniai šildytuvai Kospel nereikalauja jokios priežiūros. Skirtinai nuo klasikinių boilerių, konstrukcijoje nėra gendančių magnio anodų. Taip pat nėra bako, kurį reiktų valyti.
Pasirenkant momentinį vandens šildytuvą svarbu atkreipti dėmesį ne tik į karšto vandens poreikį (t.y. kiek litrų karšto vandens per minutę suvartojate), bet ir į elektros tinklo galimybes.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Momentinis vandens šildytuvas Twister EPS2-5.5

Momentinis vandens šildytuvas Twister EPS2-5.5

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: