Left Banner

Left Banner

 • −35%

Automatinis panardinamas siurblys Gardena 4700/2 inox

0 Review(s) 
146,90 € Sutaupote 35%
226,00 €
EAN kodas 4078500047869
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Automatinis siurblys Gardena 4700/2 inox - tai patogus sodo siurblys su automatine įjungimo išjungimo funkcija!

Gardena - tai Vokietijos įmonė, kurią 1961 metais įkūrė Werneris Kressas ir Eberhardas Kastneris. Pradžioje partneriai prekiavo sodo ir daržo įrankiais pagamintais Prancūzijoje. 1968 metais įmonė pristatė naują Gardena laistymo sistemą, kurią sudarė greitai keičiami elementai - jungtys laistymo žarnoms, laistymo antgaliai, čiaupo jungtys. Produktų dizainas praktiškai nesikeitė per visą įmonės veiklos laikotarpį ir Gardena produktai tapo daugelio Europos sodų neatsiejama dalimi. 1978 metais įmonė pristatė vartotojams vandens siurblius, pritaikytus sodų ir daržų laistymui, bei aplinkos priežiūrai. Vėliau 1985m įmonė sukūrė automatines sodo laistymo sistemas, teigiamai įvertintas sodininkų daugelyje Europos šalių. Šiuo metu kompanija gamina įvairių tipų ir galingumų vandens siurblius, aprūpinančius vandeniu individualius namus, sodybas, vasarnamius, taip pat siurblius, skirtus vejos ir gėlynų priežiūrai, sodų ir daržų laistymui. Įmonė savo atstovybes turi daugiau nei 80 šalių.
Gardena drenažiniai siurbliai išsiskiria savo funkcionalumu, universalumu bei patikimumu. Gamintojas produktams suteikia net 40 mėnesių garantiją. Visi šio tipo siurbliai yra aukštos kokybės, didelio našumo ir eksploatuojant nereikalauja išskirtinės priežiūros.
Automatiniai sodo siurbliai Gardena 4700/2 inox - tai buitinės paskirties labai funkcionalūs siurbliai, naudojami siurbti vandenį iš įvairių rezervuarų ir tiekti laistymo sistemoms. Taip pat jie pritaikyti išsiurbti vandenį kieme esančių baseinų ar kitų vandenviečių. Siurbliai Gardena 4000/1 turi integruotus filtrus, apsaugančius gaminį nuo patenkančių nešvarumų. Šie filrai lengvai valomi ir pilnai apsaugo siurblį bei prijungtą laistymo sistemą nuo teršalų ir užsikimšimo. Siurblyje integruota automatinė siurblio įjungimo/išjungimo funkcija, reguliuojanti siurblio darbo režimą bei apsauganti įrenginį nuo darbo "sausa eiga". Dėka šios funkcijos siurblys gali būti jungiamas prie laistymo sistemų kompiuterių. Šio tipo siurbliai komplektuojami su patentuotu teleskopiniu vamzdeliu, be nuostolių nukreipiančiu vandenį iš rezervuaro į laistymo sistemas. Dėka ergonomiškos konstrukcijos Gardena siurblius patogu pernešti iš vienos vietos į kitą. Įrenginiai greitai ir paprastai paruošiami darbui, prijungiami prie laistymo ar išsiurbimo žarnų. Siurblių Gardena 4700/2 privalumai:

 • siurblio funkcionalumas;
 • estetiškas dizainas, patogi eksploatacija;
 • integruota automatinė siurblio ijungimo/išjungimo funkcija;
 • turi integruotus vandens filtrus;
 • komplektuojami su teleskopiniu vamzdeliu;
 • galimybhė jungti su laistymo sistemų kompiuteriu;
 • didelis našumas, siekiantis net 4,7 m³/val;
 • sukelia didelį slėgį 2,7 bar;  
 • kokybiškas ir ilgaamžis įrenginys;
 • gamintojo garantija 2 metai.

Prekė
Drenažinis siurblys
Modelis
Automatinis 4700/2 inox
Gamintojo kodas
1766-20
Gamintojas
Gardena, Vokietija
Maks. vandens kėlimo aukštis
23 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
7 m
Galingumas
0,55 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio našumas
4,7 m³/val
Maks. darbinis slėgis
2,3 bar
Kabelio ilgis
10 m
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas ir plastikas
Svoris kg
5,9 kg
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IPX8
Tipas
Panardinamas

Write your review

Automatinis panardinamas siurblys Gardena 4700/2 inox

EAN kodas 4078500047869

Write your review

6 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas