Left Banner

Left Banner

  • −38%
Vandens šildytuvas elektrinis horizontalus Dražice OKCEV 100

Vandens šildytuvas elektrinis horizontalus Dražice OKCEV 100

0 Review(s) 
394,32 € Sutaupote 38%
636,00 €
4020151
Horizontalus pakabinamas vandens šildytuvas
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Vandens šildytuvai Dražice OKCEV 100 - tai horizontaliai montuojami elektriniai šildytuvai, išsiskiriantys savo kokybe ir patikimumu! 

Čekų kompanija Družstevni Zavody Dražices-Strojirna S.R.O specializuojasi vandens šildytuvų ir akumuliacinių talpų gamyboje. Įmonės produkcijos asortimentą sudaro elektiniai bei kombinuoti vandens šildytuvai nuo 5L tūrio iki 1000L, taip pat įvairaus tūrio akumuliacines talpos. Kompanijos veiklos sėkmę lėmė – aukšta produktų kokybė, produktų patikimumas bei ilgaamžiškumas, taip pat skiriamas didelis dėmesys gaminių ir gamybos proceso ekologiškumui. Visi šie faktoriai įtakoja įmonės plėtrą bei vartotojų pasitikėjimą ir pripažinimą.
Elektriniai vandens šildytuvai Dražice plačiai naudojami ruošiant ir pateikiant vartotojams karštą vandenį. Priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio, įmonė siūlo įvairaus dydžio ir galingumų vandens šildytuvus. Šio gamintojo boileriai naudojami įvairios paskirties patalpose – individualiuose namuose, biuruose, komercinės bei visuomeninės paskirties patalpose – ten kur reikia pastoviai turėti šiltą vandenį. Dražice vandens šildytuvai išsiskiria savo efektyvumu ir patikimumu. Tai įtakoja šios įrangos konstrukcija, naudojamos medžiagos, bei įdiegti naujausi techniniai sprendimai tiek projektuojant, tiek gaminant elektrinius šildytuvus. Šildytuvuose integruoti apsaugos bei reguliavimo elementai, įtakojantys įrangos saugumą bei eksploatacijos patogumą. Boilerio talpykla pagaminta iš plieninės skardos, padengtos išdegintu emaliu, apsaugančiu skardą nuo korozijos. Gamintojas vandens talpyklai suteikia net 5 metų garantiją. Keraminis šildymo elementas (elektrinis tenas) tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu, jis sausas įstatytas į nerūdijančio plieno talpą, privirintą prie plieninio dangčio. Tokia konstrukcija apsaugo gaminį nuo elektrocheminės erozijos – tai yra vienas iš pagrindinių pranašumų lyginant su kitų gamintojų elektriniais šildytuvais. Dar viena apsauga nuo korozijos – tai magnio anodas, taip pat įtakojantis produkto ilgaamžiškumą. Dražice OKCEV serijos boileriai yra atsparūs „kietam“ vandeniui. Reiktų pažymėti, kad šildytuvuose nuosėdos ir kalkės nesunkiai išvalomos – tai dar vienas faktorius didinantis efektyvumą ir ilginantis gaminio tarnavimo laiką. Šiluminė izoliaciją, kurią sudaro 42 mm poliuretano sluoksnis, ženkliai sumažina šilumos nuostolius ir didina įrangos efektyvumą. Dėka izoliacinės dangos IP45, šiuos šildytuvus galima montuoti jums patogioje vietoje, net ir virš vonios, kurioje pastoviai prausiatės. Dražice vandens šildytuvų atstumai tarp tvirtinimo varžtų nesikeitė visą gamybos periodą, todėl keičiant senus ar sugedusius boilerius naujais, nepatirsite papildomų išlaidų montuojant įrangą senoje vietoje.

Vandens šildytuvų Dražice OKCEV 100 privalumai:

  • kaitinimo elementas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu;
  • tikslus vandens temperatūros reguliavimas nuo 7 °C iki 77 °C;
  • vandens talpykla iš vidaus padengta specialiu emaliu;
  • turi apsaugas nuo vandens perkaitimo, užšalimo;
  • nedideli šilumos nuostoliai;
  • komplektuojamas su apsauginiu vožtuvu;
  • vandens talpai gamintojas suteikia net 5 metų garantiją.
Gamintojo tinklalapis: dzd.cz

Prekė
Vandens šildytuvas
Modelis
OKCEV 100
Gamintojas
Dražice
Kilmės šalis
Čekija
Tūris
100 L
Maks. eksploatacinis viršslėgis talpykloje
0,6 MPa
Galingumas elektrinio teno (-ų)
2,2 kW
Maksimali darbinė temperatūra
77 °C
Montavimas
Pakabinamas
Spalva
Balta
Komplektacija
Su apsauginiu vožtuvu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Plienas
Svoris kg
42,0 kg
Garantija
Talpai 5 metai, kitoms dalims 2 metai
Apsaugos klasė
IP45
Tipas
Elektrinis horizontalus
Vandens sušildymo laikas
∆T-50 °C, 2val.40min.
Matmenys mm
902x524

Write your review

Vandens šildytuvas elektrinis horizontalus Dražice OKCEV 100

Horizontalus pakabinamas vandens šildytuvas

Write your review

9 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas